Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 617 [vacancyId:protected] => 241 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => FW24004 [title:protected] => Medewerker Logistiek [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Houten [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Wij zijn continu op zoek naar mensen die onze organisatie willen versterken. Personen die alleen en/of in teamverband samen willen werken om het werk voor onze klanten zo goed mogelijk uit te voeren. Voor een groot en bekend bedrijf dat actief is in de bezorging van post en pakketten in binnen- en buitenland zijn wij op zoek naar enthousiaste logstistiek medewerkers.

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Lina Zemgulyte [contactEmail:protected] => recruitment@flexworx.nl [contactPhone:protected] => 010 522 64 94 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => Fulltime [salary:protected] => [salaryMinimum:protected] => 0.00 [salaryMaximum:protected] => 0.00 [salaryType:protected] => [worktime:protected] => [offers:protected] =>
  • Marktconform salaris
  • Wekelijkse betaling van je loon
  • Mogelijkheden tot huisvesting en vervoer van en naar je werk
  • Begeleiding door een Job Coach
[demands:protected] =>
  • Je wilt graag in de logistiek werken
  • Beheersing van Engelse taal
  • Flexibele instelling en goede motivatie
  • In het bezit van een geldig heftruckcertificaat is een pre
  • Beheersing van Nederlandse taal is een pre
  • Rijbewijs is een pre
  • Je kan fietsen
[description:protected] =>

[companyProfile:protected] =>

Ben jij de geschikte kandidaat voor Medewerker Logistiek? Schrijf je dan in door te klikken op de sollicitatiebutton op deze pagina of stuur je gegevens naar recruitment@flexworx.nl.

Voor vragen kun je contact opnemen met een medewerker van ons recruitment kantoor via: 010 522 64 94.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => Vacature_Logistiek.jpg [vacancyHeroImage:protected] => Vacature_Logistiek.jpg [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 52.0029907 [lng:protected] => 5.1857599 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-04-25 18:15:26 [responsibilities:protected] =>
  • Laden en lossen van vrachtwagens
  • Opvoeren van pakketten (pakketten op de lopende band leggen)
  • Pakketten sorteren

Pracownik logistyki

12888 widoki Houten Fulltime

Opis

Nieustannie poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszej firmy i wykonywać pracę, która spełnia ich oczekiwania. Oferujemy pracę dla osób, które chcą pracować indywidualnie lub razem jako zespół, aby jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Dla dużej i znanej firmy, która zajmuje się dostawą poczty i paczek zarówno w kraju, jak i za granicą, poszukujemy entuzjastycznych pracowników logistyki.

Oferuje

  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwości zakwaterowania i transportu (do i z pracy)
  • Wskazówki Job Coacha

Obowiązki

  • Ładowanie i rozładunek ciężarówek
  • Obsługa paczek (umieszczanie paczek na linii montażowej)
  • Sortowanie paczek

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Chciałbyś pracować w logistyce
  • Mówisz w języku angielskim
  • Elastyczne nastawienie i dobra motywacja
  • Ważny certyfikat wózka widłowego to plus
  • Znajomość języka holenderskiego jest dodatkowym atutem
  • Posiadanie prawa jazdy to atut
  • Umiejętność jazdy na rowerze

Profil firmy

Czy jesteś idealnym kandydatem do pracy jako Pracownik Logistyki? Następnie aplikuj bezpośrednio, klikając przycisk aplikacji na tej stronie lub wyślij swoją aplikację na adres recruitment@flexworx.nl.

W przypadku pytań możesz skontaktować się z kimś z naszego biura rekrutacyjnego pod numerem: 010 522 64 94.

Godziny Fulltime
Miasto Houten

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner