Pracownik przemysłu spożywczego

11985 widoki Zoetermeer Fulltime

Opis

Nieustannie poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszej firmy i wykonywać pracę, która spełnia ich oczekiwania. Oferujemy pracę dla osób, które chcą pracować indywidualnie lub razem jako zespół, aby jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Dla nowoczesnej firmy z branży spożywczej, szukamy entuzjastycznych pracowników do pracy z pysznymi produktami spożywczymi (dostępne różne typy wakatów).

Oferuje

  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Cotygodniowe wypłaty Twojego wynagrodzenia na konto bankowe
  • Możliwości zakwaterowania oraz transportu (do i z pracy)
  • Opiekę koordynatora
  • Odzież firmowa i obuwie robocze dostarczone przez firmę

Obowiązki

  • Kompletacja zamówień i pakowanie
  • Kontrola jakości
  • Utrzymywanie działania maszyn produkcyjnych (i usuwanie usterek, jeśli jest to konieczne)
  • Dodatkowo, istnieje wiele innych wymagających obowiązków

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Chęć pracy na produkcji
  • Elastyczne podejście i dobra motywacja
  • Doświadczenie jest plusem, ale możliwe jest odbycie wewnętrznych szkoleń, jeśli jeszcze go nie posiadasz
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niderlandzkiego jest plusem
  • Mieszkanie w (regionie) Zoetermeer
  • Prawo jazdy jest plusem
  • Potrafisz jeździć na rowerze

Profil firmy

Jesteś idealnym kandydatem do pracy jako pracownik przemysłu spożywczego? W takim razie aplikuj bezpośrednio, klikając przycisk aplikacji na tej stronie lub wyślij swoją aplikację na adres recruitment@flexworx.nl.

W przypadku pytań możesz skontaktować się z pracownikiem naszego biura rekrutacyjnego pod numerem telefonu: 010 522 64 94.

Godziny Fulltime
Miasto Zoetermeer

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner